live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Південна Корея хотіла заборонити біткоїн, але лише ввела податок. Як Схід приборкує криптовалюту

Влада Південної Кореї не заборонила операції з обміну криптовалюти, як багато хто побоювався, а натомість ввела податки на криптовалютні біржі, які раніше діяли, по суті, поза правовим полем

Про це пише Fortune.

Біржі повинні будуть заплатити 24,2% податку на прибуток (22% корпоративного податку і 2,2% місцевих податків на прибуток) з доходів, отриманих у минулому році, за умови, що оборот конкретної біржі перевищив $18,8 млн.

Зокрема, біржі Bithumb доведеться заплатити 60 млрд вон ($ 56 млн) податку до кінця березня. Уряд Південної Кореї намагається таким чином приборкати зростаючий ринок криптовалюти.

Місяць тому він зобов'язав розкривати імена біткоїн-трейдерів, а також заборонив місцевим інвесторам створювати нові криптовалютні гаманці.

Власне, ці заборони вельми вплинули на нещодавній обвал курсу біткоїнів і інших криптовалют. Однак той факт, що чутки про повну заборону торгівлі біткоїнами та іншими цифровими валютами в Південній Кореї поки не виправдався, позитивно позначився на ринку.

За даними порталу coinmarketcap.com курс біткоїнів станом на 15.00 становить $10 276.

Нещодавно видання Yonhap процитувало посадовця, який заявив, що скоро уряд зобов'яже криптобіржі передавати дані про транзакції банкам -  ще один крок у бік підвищення податкового контролю, але вже для інвесторів.

Найжорсткіший варіант минулого тижня виклав у своєму виступі в парламенті голова комісії з фінансових послуг Південної Кореї. За його словами, уряд як і раніше розглядає можливість закриття всіх місцевих криптовалютних бірж.

Схожа ситуація відбувається і в Китаї, який являє собою один з епіцентрів криптоторгівлі. Влада КНР планує заборонити громадянам доступ до онлайн-платформ і мобільних додатків для торгівлі біткоїнами.

Як пояснює Bloomberg, Китай ввів заборону на роботу криптобірж в країні ще в минулому році, але криптоінвестори стали користуватися альтернативними майданчиками для проведення операцій.

За даними анонімних джерел, обмеження торкнеться не тільки платформ для криптоторговлі. Влада КНР також буде боротися з фізичними та юридичними особами, які надають таким платформам різні фінансові послуги.

До цієї категорії відносяться і провайдери електронних гаманців. Приватні угоди купівлі-продажу криптовалюти між окремими громадянами заборонені не будуть.

Читайте також: Що таке біткоїн. Все про найчеснішу валюту

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати