live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На з'їзді СПУ запровадили тимчасову заборону на проведення місцевих зборів цієї політсили

Соціалістична партія України у неділю, 4 лютого 2018 року, провела у Києві другий етап чергового з'їзду

Про це у Facebook повідомив голова Соцпартії Ілля Кива.

"Ми піднімаємо нашу партію з колін, очищаємо її і наповнюємо патріотизмом. 10 років Соціалістична партія України не брала участі в політичному житті країни. 10 років партією торгували на кожному розі. Ми маємо залишити в минулому всі пережитки і почати нову еру розвитку нашої політичної сили. Наше завдання з первинних осередків почати відновлення партійної структури", - звернувся він до однопартійців під час проведення сьогоднішнього етапу з'їзду.

Під час з'їзду шляхом відкритого голосування було прийнято низку рішень. Зокрема, вирішено затвердити нову редакцію статуту Соціалістичної партії України, голові СПУ було надано право підпису статуту та право засвідчити свій підпис в протоколі другого етапу чергового з'їзду. Також за результатами з'їзду було встановлено мораторій на скликання і проведення зборів на всіх рівнях. При цьому було зазначено, що цей мораторій може бути скасовано тільки рішенням голови партії.

За словами голови соціалістів, мета прийняття такого рішення - наведення порядку і дисципліни в рядах СПУ.

"Ми повинні навести порядок в країні. Але починати потрібно з себе. Сьогоднішній з'їзд - це важливий етап нашого очищення. Ми повинні на власному прикладі показати, що це таке - охайність в політиці і в житті. Ми навели лад в СПУ! Очистили наші ряди від зрадників і ворогів. Настав час навести залізний порядок в країні. Саме з цим ми сьогодні йдемо до народу", - наголосив Кива.

  • У 1990-х й на початку 2000-х рр. опозиційна на той час Соцпартія була однією з найчисельніших та найвпливовіших партій. СПУ, зокрема, виступала співорганізатором акцій "Україна без Кучми" (УБК), "Повстань, Україно!" та Помаранчевої революції. Цей статус було втрачено, після того як 2006 року багаторічний незмінний провідник соціалістів Олександр Мороз утворив парламентську коаліцію з Партією регіонів.
  • Влітку 2017-го партію очолив учасник війни з Росією, командир добровольчого батальйону "Полтавщина" й керівник профспілки співробітників органів внутрішніх справ Ілля Кива.
  • 27 січня 2018 року політик Петро Устенко заявив ЗМІ, що Киву начебто виключили з Соціалістичної партії й позбавили посади голови цієї політсили. Тоді як Реєстр громадських формувань свідчить про зворотнє, не збирається відмовлятися від головування й сам Кива.
  • За словами Киви, виключений з лав Соцпартії її колишній очільник Петро Устенко вів перемовини про отримання коштів від олігарха Дмитра Фірташа й безпосередньо від Кремля (зокрема, від помічника Путіна Владислава Суркова). За це, зазначає Кива, Устенка й вигнали з СПУ.
  • Наразі партією керує Кива.

новини партнерів

27 жовтня, 2020 вівторок

27 жовтня, 2020 вівторок

26 жовтня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати