Студент з Китаю розробив робо-собаку для самотніх людей
Студент з Китаю Кханг Яньмін представив на конференції молодих розробників Alibaba роботизовану собаку, призначену для самотніх людей
Про це пише TechNode.
Собака зможе відстежувати життєві показники господаря, а при необхідності робот може викликати швидку допомогу або передавати сигнал тривоги родичам власника.
У робо-песика вбудовані сенсори і камери, які допоможуть йому пересуватися, а також датчики дотиків. У разі, якщо господар пристрою буде бити робо-собаку, пристрій може вдарити людину струмом у відповідь.
У робота вбудовано датчики для вимірювання температури тіла людини, NFC-чіп для розблокування розумних дверей в квартирі та простий штучний інтелект, що дозволяє йому приймати посилки від кур'єрів.
Висота собаки становить близько 30 сантиметрів. За словами студента, на створення прототипу у нього пішло близько 50 днів, а сам робот був надрукований на 3D-принтері.
ШІ написав однокурсник, однак нейромережа вимагає серйозних доопрацювань - зараз Яньмін готує другу версію пристрою.
Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це
- Фахівцями з японських університетів Тохоку і Хокайдо був розроблений робот, який може адаптуватися до фізичних каліцтв і показувати емоції болю.
- Штучний інтелект створив власну релігію: фізик Джанель Шейн за допомогою нейромережі вирішила перевірити, що буде, якщо поєднати декілька людських вірувань і звести їх у єдину систему
- Вчені завантажили "мозок" хробака в робота, і той самотужки взяв його під контроль: науковці створили біологічно достовірну модель нейронної мережі круглого черв'яка і завантажили в простого робота з Lego.
- Лабораторія реактивного руху NASA в Каліфорнії провела експеримент, щоб з'ясувати, хто швидше і краще керує безпілотним літальним апаратом - штучний інтелект чи професійний пілот.
- Вчені Каліфорнійського університету навчили штучний інтелект визначати, як будуть розвиватися відносини пари, ґрунтуючись на записи їхніх голосів.
- Актуальне
- Важливе