Вчені запропонували новий план колонізації Марса
Вчені з Федеральної політехнічної школи Лозанни представили план колонізації Марса з розміщенням житлових модулів та екраном для захисту від радіації
Робота опублікована в журналі Discover.
Автори вважають, що найкраще місце для розміщення колоній - полюса планети, оскільки на них знаходяться великі запаси льоду, вуглекислого газу, заліза, кремнію та сірки.
Паливо астронавти зможуть добувати з водню і метанолу, а їжу і воду - за допомогою установок, які вони привезуть з собою із Землі.
Будівництвом житлових модулів займуться роботи - вони зведуть центральне ядро поселення з житловими відсіками, трьома капсулами, які будуть служити перехідними і дозволять мінімізувати різницю в тиску на поверхні планети і всередині ядра.
Також машини побудують купол з поліетиленових ниток і льоду, який дозволить захистити астронавтів від радіації. Потім на планету прибудуть перші люди - екіпаж з шести людей привезе з собою їжу і батареї, які спустять на поверхню за допомогою "небесних кранів", і пробудуть на Марсі шість місяців.
Кращий час для відправки експедиції на Марс - полярне літо, вважають дослідники. Якщо людина приземлиться на планеті в цей період, то зможе провести під сонцем 288 днів.А після того як вони проживуть на базі вже близько дев'яти місяців, екіпаж повернувся б додому.
Читайте також: Знайти 20 тисяч екзопланет за 2 роки. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA
- Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
- Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
- Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
- Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.
- Актуальне
- Важливе