//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зонд Parker Solar надіслав перший знімок на шляху до Сонця

Космічний апарат Parker Solar Probe, що прямує до Сонця, зробив свій перший знімок

Про це йдеться на сайті NASA.

Минулого місяця NASA запустило апарат Parker Solar Probe, який повинен наблизитися до Сонця на рекордну відстань у шість мільйонів кілометрів.

Наразі вчені тестують інструменти зонда: випускають антени апарата, призначені для вимірювання електричних полів сонячної атмосфери (корони Сонця), перевіряють Solar Probe Analyzers (два електростратичних аналізатора), які будуть відслідковувати сонячні вітри, а також оцінюють роботу Solar Probe Cup - циліндра Фарадея , який буде вивчати найпоширеніші частинки сонячного вітру (електрони, протони і іони гелію).

Захований за тепловим щитом апарату, інструмент Wide-field Imager for Solar Probe (WISPR) також буде відігравати важливу роль в даній місії. Оптичний телескоп повинен буде отримувати зображення сонячної корони і внутрішньої геліосфери з безпрецедентною деталізацією.

Згідно з планами місії, зближення з Сонцем зонда займе сім років: він змінить 24 орбіти, з кожним разом підходячи все ближче до зірки. Під час найближчого підльоту - який, як очікується, відбудеться в грудні 2024 року - апарат буде від Сонця на відстані близько шести мільйонів кілометрів (так близько до зірки не підходив жоден рукотворний об'єкт).

Читайте також: Знайти 20 тисяч екзопланет за 2 роки. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

25 квітня, 2019 четвер

25 квітня, 2019 четвер

24 квітня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати