live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справа Суркісів проти ПриватБанку: 6 серпня суддя Вовк призначив розгляд. У банку заявили про незаконність таких дій

6 серпня Печерський суд призначив засідання у справі за позовом офшорних компаній Суркісів до ПриватБанку на 16:00 цього ж дня

Про це прес-служба ПриватБанку повідомила "НВ".

Офшорні компанії Суркісів звернулись до Печерського районного суду с заявою про "встановлення порядку виконання ухвали про забезпечення позову", яка була винесена ще 2017 році.

Читайте також: Справа Суркісів проти ПриватБанку: у Kroll розповіли, як брати виводили гроші банку на офшори Британських Віргінських островів

Таким чином компанії домагаються стягнути з націоналізованого банку $259 млн.

В ПриватБанку звернули увагу на обставини позову, наголосивши, що повістку на суд їм вручив представник позивача, а не суду.

Читайте також: Справа Суркісів: ПриватБанк надав докази підробленості документів, на підставі яких олігархи хочуть відсудити в держави $250 млн

Серд іншого, в баннку зазначили, що позивачі просять суд встановити порядок виконання ухвали по стягненню грошей яку на даний час виконати вже не можна: виконавець закінчив виконавчі провадження і направив матеріали до правоохоронних органів. Законодавство забороняє повторне здійснення виконавчих дій за таких обстави.

У банку відзначили, що справу у Печерському суді розглядаиме Сергій Вовк, хоча матеріали справи були витребувані Верховним Судом для розгляду касаційної скарги ПриватБанку на ухвалу про забезпечення.

Також в банку відзначили, що адвокати офшорних фірм Суркісів просять суд у випадку не виконання банком ухвали про забезпечення, зобов’язати органи ДВС стягнути грошові кошти.

  • Нагадаємо, що згідно ухвали Печерського районного суду м. Києва, ПриватБанк має примусово виплатити компаніям, пов'язаним із родиною Суркісів, більше 250 млн доларів США за депозитними договорами, що були припинені ще в грудні 2016 року. Зобов'язання за цими депозитними договорами були обміняні на акції додаткової емісії ПриватБанку під час націоналізації (bail in).
  • 15 квітня Київський апеляційний суд підтвердив рішення Печерського районного суду, згідно з яким з Приватбанку стягується 7 млрд грн на користь 6 англійських компаній сім’ї Суркісів.
  • Згодом міністр юстиції Денис Малюська спростував повідомлення про стягнення 7 млрд грн із ПриватБанка на користь пов'язаних із братами Ігорем і Григорієм Суркісами компаній.
  • Наприкінці травня у націоналізованому ПриватБанку заявили, що виконавчі провадження за заявами компаній Суркісів були відкриті за підробленими документами.
  • 15 червня Верховний суд визнав Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами, скасувавши рішення попередніх інстанцій.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати