live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нейромережу навчили вгадувати пін-код смартфона з точністю 84%

Команда вчених з Наньянського технологічного університету в Сінгапурі розробила нейромережу, яка здатна вгадувати пін-код смартфона з точністю 84%

Про це пише "N + 1".

Єдина інформація, яка потрібна програмі, щоб підібрати правильний пароль, - це дані з акселерометра, датчика освітленості та інших сенсорів, які сьогодні є в більшості пристроїв.

null

Вчені написали спеціальний мобільний додаток, який здатен збирати таку інформацію - дозвіл користувача для цього не потрібен.

Основна ідея полягає в тому, що положення всіх клавіш на клавіатурі відомо, а отже по нахилу смартфона, зміні світла і інших даних можна обчислити, яка саме клавіша була натиснута.

null

Нейромережа, на основі якої працює програма, потрібна для того, щоб обробити весь обсяг зібраних з сенсорів даних і обчислити потрібну комбінацію цифр.

При тестуванні програми з'ясувалося, що на всіх можливих комбінаціях чотирьох цифр точність розпізнавання при 20 спробах склала 83,7%. Точність при розпізнаванні серед 50 найпоширеніших пін-кодів - 99,5% з однієї спроби.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

  • В кінокомпанії Netflix розповіли, яким чином вони застосовують "індивідуальний підхід" до кожного користувача, і пропонують "виграшний" набір фільмів, серіалів та навіть картинок до них

новини партнерів

24 березня, 2018 субота

23 березня, 2018 п'ятниця

24 березня, 2018 субота

23 березня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати