live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нейромережу навчили вгадувати пін-код смартфона з точністю 84%

Команда вчених з Наньянського технологічного університету в Сінгапурі розробила нейромережу, яка здатна вгадувати пін-код смартфона з точністю 84%

Про це пише "N + 1".

Єдина інформація, яка потрібна програмі, щоб підібрати правильний пароль, - це дані з акселерометра, датчика освітленості та інших сенсорів, які сьогодні є в більшості пристроїв.

null

Вчені написали спеціальний мобільний додаток, який здатен збирати таку інформацію - дозвіл користувача для цього не потрібен.

Основна ідея полягає в тому, що положення всіх клавіш на клавіатурі відомо, а отже по нахилу смартфона, зміні світла і інших даних можна обчислити, яка саме клавіша була натиснута.

null

Нейромережа, на основі якої працює програма, потрібна для того, щоб обробити весь обсяг зібраних з сенсорів даних і обчислити потрібну комбінацію цифр.

При тестуванні програми з'ясувалося, що на всіх можливих комбінаціях чотирьох цифр точність розпізнавання при 20 спробах склала 83,7%. Точність при розпізнаванні серед 50 найпоширеніших пін-кодів - 99,5% з однієї спроби.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

  • В кінокомпанії Netflix розповіли, яким чином вони застосовують "індивідуальний підхід" до кожного користувача, і пропонують "виграшний" набір фільмів, серіалів та навіть картинок до них

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати