live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Систему розпізнавання облич почнуть використовувати на свинях. Навіщо


фото: hd-wallpapersdownload
Технологія машинного зору дозволить вести автоматичний облік багатомільйонного поголів'я свиней, орієнтуючись на їхні клейма з ID, а система розпізнавання голосу зможе вчасно розпізнати захворювання за звуком кашлю і запобігти епідемії

Про це пише The Verge.

Аж до 1980 року китайці вирощували свиней виключно у себе на задньому дворі. Але трохи більше 30 років тому країні довелося негайно модернізувати цю галузь, щоб впоратися із попитом на м'ясо швидко розбагатілого середнього класу.

Китай досяг в цьому такого успіху, що індустрію стали називати "свинячим дивом". Сьогодні в Піднебесній вирощують половину світового поголів'я - 700 млн свиней. Тепер, щоб краще поратися з цією "свинячою ордою", китайські фермери будуть використовувати штучний інтелект.

Китайський ІТ-гігант Alibaba підписав контракт з виробниками свиней Dekon Group і корму для худоби Tequ Group на розробку і впровадження ШІ-системи, яка дозволить стежити за багатомільйонним поголів'ям.

Зараз для цього використовують радіочастотну ідентифікацію - у кожної свині в вусі є RFID-мітка. Це надійний, але дуже трудомісткий спосіб, адже і встановлювати датчики, і відслідковувати їх потрібно в індивідуальному порядку.

"Коли стадо налічує 10 млн голів, ледь вдається порахувати, скільки поросят народжується кожен день, не кажучи вже про те, щоб прикріпити до вуха кожному RFID-позначку", - розповів прес-секретар Tequ Group Чжан Хайфен.

Угода з Alibaba вартістю в кілька мільйонів доларів передбачає заміну радіочастотної ідентифікації на технологію машинного зору.

Ідея в тому, щоб відстежувати свиней за допомогою камер, які будуть вести облік худоби, орієнтуючись на клейма з ID на їх спинах.

Спочатку система буде тільки перераховувати свиней і поросят, але згодом Alibaba збирається її вдосконалити і запропонувати більш комплексні рішення.

Наприклад, ШІ буде аналізувати показання інфрачервоних датчиків і співвідносити їх з руховою активністю свиней, і на цій підставі робити висновки про їх здоров'я і самопочуття.

Система розпізнавання голосу буде ще більш просунутою. Наприклад, ШІ по виску поросяти зможе визначити, що його випадково придавила велика свиня (це допоможе запобігти передчасній смерті 3% поросят щорічно). А якщо система вчасно відстежить кашель в стаді, це дозволить уникнути епідемії.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

22 березня, 2018 четвер

21 березня, 2018 середа

21 березня, 2018 середа

20 березня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати