Facebook платитиме користувачам за інформацію про витік даних
Facebook буде виплачувати винагороду людям, що повідомляють про витік даних користувачів через різноманітні додатки
Відповідна програма "Data Abuse Bounty" вже запущена, написав керівник відділу безпеки продукту Коллін Грін в офіційному блозі.
Розмір винагороди залежатиме від характеру інформації. Як зазначають в компанії, максимальної суми винагороди наразі не встановлено.
"Хоча немає максимуму, звіти про помилки з високою віддачею зібрали до 40 000 доларів для людей, які привернули до проблем нашу увагу", - йдеться у повідомленні. Механізм буде аналогічний іншій програмі винагороди - Facebook Bug report.
"Винагороди за програмою отримають люди, у яких є інформація з перших рук і докази того, що додаток на платформі Facebook збирає дані користувачів і передає третій стороні для перепродажу, крадіжки або використання в шахрайських цілях або для надання політичного впливу", - написав він.
Якщо повідомлення про зловживання даними користувачів підтвердиться, Facebook буде негайно блокувати додаток і подавати позов проти компанії, що продає або купує дані користувачів. Соцмережа також повідомить усіх, кого могла торкнутися небезпека пов'язана із додатком.
Дізнатися більш детальну інформацію можна тут.
Читайте також: Робот чи рептилія: Як та чому в соцмережах знущаються над Цукербергом
- Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних начебто було створення програмного забезпечення для передвиборчої кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа для передбачення електоральних рішень.
- Правління британської консалтингової компанії Cambridge Analytica відсторонило генерального директора Александра Нікса.
- Марк Цукерберг визнав, що компанія "припустилася помилки".
- Європейський парламент та уряд Німеччини також попросили Цукерберга надати пояснення у зв’язку з ситуацією із зловживанням персональними даними, до яких вдалася компанія Cambridge Analytica.
- Facebook розмістила оголошення в недільних випусках кількох великих британських газет, в тому числі The Sunday Times і The Observer, в яких від імені Марка Цукерберга вибачилася перед користувачами соцмережі за підірвану довіру
- У США три користувачі Facebook Messenger подали позов проти компанії через витік даних мільйонів людей, включаючи списки друзів і телефонних контактів.
- 9 квітня засновник компанії Facebook Марк Цукерберг дав свідчення членам Палати представників Конгресу США.
- Актуальне
- Важливе