Facebook дозволить оскаржувати видалення окремих постів
Компанія Facebook опублікувала зведення стандартів, які регулюють роботу її співробітників із опублікованим у соціальній мережі контентом
"Компанія Facebook Inc у вівторок опублікувала зведення правил у типах повідомлень, публікацію яких вона дозволяє у своїй соціальній мережі", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що протягом багатьох років компанія Facebook мала "суспільні стандарти", які регулюють те, який контент дозволено публікувати у соціальній мережі, а який - ні. Але у загальному доступі була лише відносно коротка і загальна версія зведення правил, у той час як у компанії був набагато більш детальний внутрішній документ.
Зараз на своєму веб-сайті Facebook надала більш повну версію правил, щоб усунути плутанину і бути більш відкритою щодо роботи компанії із контентом.
Опубліковані правила вперше дадуть можливість користувачам соціальної мережі оскаржити рішення модераторів про видалення окремого контенту. Раніше можна було оскаржити лише видалення облікових записів, груп та сторінок.
Зазначається, що Facebook також почне пояснювати конкретну причину, з якої контент можна буде вилучити із публічного доступу.
Читайте також: Робот чи рептилія: Як та чому в соцмережах знущаються над Цукербергом
- Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних начебто було створення програмного забезпечення для передвиборчої кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа для передбачення електоральних рішень.
- Правління британської консалтингової компанії Cambridge Analytica відсторонило генерального директора Александра Нікса.
- Марк Цукерберг визнав, що компанія "припустилася помилки".
- Європейський парламент та уряд Німеччини також попросили Цукерберга надати пояснення у зв’язку з ситуацією із зловживанням персональними даними, до яких вдалася компанія Cambridge Analytica.
- Facebook розмістила оголошення в недільних випусках кількох великих британських газет, в тому числі The Sunday Times і The Observer, в яких від імені Марка Цукерберга вибачилася перед користувачами соцмережі за підірвану довіру
- У США три користувачі Facebook Messenger подали позов проти компанії через витік даних мільйонів людей, включаючи списки друзів і телефонних контактів.
- 9 квітня засновник компанії Facebook Марк Цукерберг дав свідчення членам Палати представників Конгресу США.
- Актуальне
- Важливе