Компанія ByteDance піде на угоду, щоб уникнути заборони TikTok у США
Генеральний директор General Atlantic Білл Форд, який входить до ради директорів ByteDance, повідомив, що компанія укладе угоду, щоб TikTok продовжив роботу у США
Про це інформує Axios.
Вказано, що General Atlantic є основним інвестором китайської материнської компанії TikTok, ByteDance, а Форд входить до ради директорів компанії. Коли його запитали, чи піде ByteDance на угоду він відповів ствердно, підкресливши, що таке рішення буде в інтересах усіх.
"Ми почнемо переговори про те, що може спрацювати, як тільки, можливо, наприкінці тижня... Китайський уряд, уряд США, компанія і рада директорів - всі мають бути залучені до цієї розмови", - сказав він.
Форд зазначив, що вони шукатимуть рішення, які дозволятимуть не продавати активи компанії.
За його словами, адміністрація Байдена частково винна в тому, що ситуація дійшла до точки кипіння, оскільки вона нібито "не вела справжнього діалогу". Водночас Трамп намагався заборонити TikTok наприкінці першого терміну, перш ніж змінити курс під час передвиборчої кампанії.
Заборона TikTok у США: що відомо
У лютому 2024 року група законодавців закликала міністерство торгівлі США внести ByteDance, материнську компанію TikTok, до списку експортного контролю, аби запобігти отриманню доступу до американського програмного забезпечення.
5 березня до конгресу США внесли законопроєкт, який вимагатиме від китайської компанії ByteDance відмовитися від соцмережі TikTok, щоб уникнути заборони відеозастосунку на території країни.
Президент США Джо Байден заявив про готовність підписати закон, який обмежить роботу TikTok у США, а згодом палата представників ухвалила законопроєкт, яким використання TikTok може бути заборонене на території країни.
20 квітня палата представників США ухвалила законопроєкт, який передбачає заборону TikTok у США, якщо власник не продасть застосунок.
Пізніше стало відомо, що TikTok і його китайська материнська компанія ByteDance подають до суду на США через законопроєкт, який передбачає заборону соцмережі у Штатах, якщо власник не продасть застосунок.
Своєю чергою Дональд Трамп заявив, що не варто забороняти платформу TikTok протягом "деякого часу", згадавши про результати охоплень свого контенту під час передвиборчої кампанії. Він також звернувся до Верховного суду з проханням відкласти очікувану заборону TikTok, яка може набрати чинності за день до його інавгурації.
14 січня повідомлялось, що офіційні особи Китаю розглядають можливість продажу американського підрозділу TikTok мільярдеру Ілону Маску, якщо компанія не зможе уникнути заборони соцмережі в США.
Увечері суботи, 18 січня, застосунок соцмережі TikTok припинив роботу у США. Це сталося менш ніж за дві години до того, як мав набути чинності закон про заборону платформи. Згодом він поступово почав відновлювати роботу. А вже 20 січня Трамп після вступу на посаду підписав указ щодо відтермінування заборони TikTok у США.
- Актуальне
- Важливе